28.jun 2017.

SASTANAK U VEZI SA LETNJIM KAMPOM

Poštovani polaznici,

poštovani roditelji,

Obaveštavamo vas da će se najavljeni sastanak održati u ponedeljak, 3. jula u 11 sati na Filozofskom fakultetu, u kino-sali u prizemlju.
Molimo da prisustvujete sastanku zbog važnih informacija koje ćemo dati u vezi sa putom u Kinu i poslednjih dogovora pred sam put.
Sastanku će prisustvovati srpski i kineski direktor Instituta, kao i vođe puta.

Vaš Konfucijev institut

12.jun 2017.

China Summer Camp – Beijing, Shanghai and Hangzhou, 17 – 29 July 2017

Poštovani polaznici letnjeg kampa,

Prema dogovoru sa sastanka održanog u petak, 9. juna na Filozofskom fakultetu u Novom Sadu, molimo vas da do kraja ove nedelje (16. juna) dostavite skeniranu sledeću dokumentaciju:

1. Popunjen i potpisan  OBRAZAC
  2. Polisu putnog zdravstvenog osiguranja
  3. Lekarsko uverenje
  4. Avionsku kartu
  5. SAGLASNOST za putovanje – DOSTAVLJAJU PUNOLETNI POLAZNICI
  6. SAMO ZA MALOLETNE POLAZNIKE- SAGLASNOST oba roditelja za ovo putovanje. Saglasnost za maloletne polaznike mora biti overena kod notara.

Napomene:

• Dokumentacija se dostavlja isključivo imejlom, na adresu  konfucijev.institut@ff.uns.ac.rs
  • U tekstu mejla navesti ime i prezime polaznika, školu/univerzitet, imejl i broj telefona. (Ukoliko jedna osoba šalje objedinjene podatke za više polaznika, navesti tražene podatke za svakog pojedinačnog polaznika).
  • Ukoliko ste neki od neophodnih dokumenata već u originalu predali nastavnici kineskog jezika, molimo da to navedete u mejlu (navesti koji dokument je u pitanju, kao i kojoj nastavnici je predat).
  • ORIGINALI SVIH DOKUMENATA OSTAJU KOD VAS I NOSITE IH NA PUTOVANJE.

Važne informacije:

• Vođe puta
Nataša Pešić Ljiljana Siriški
konfucijev.institut@ff.uns.ac.rs

Na ovoj stranici naći se i druge informacije važne za ovo putovanje, pa vas molimo da je redovno posećujete. Planira se još jedan zajednički sastanak pre putovanja o čemu ćete biti naknadno obavešteni.