Obaveštavamo kandidate koji su polagali HSK ispit 5. decembra 2021. godine da mogu da preuzmu svoje sertifikate.

Vreme preuzimanja: utorak, 8. februarsubota, 12. februar u periodu 13 – 16h;
Mesto: učionica M3 (mezanin Filozofskog fakulteta).

Podsećamo sve kandidate da je pri ulasku i boravku u zgradi Filozofskog fakulteta neophodno poštovanje epidemioloških mera: obavezno nošenje maski tako da maska prekriva usta, nos i bradu, kao i merenje temperature i dezinfekcija ruku na ulazu u zgradu.

Često postavljana pitanja u vezi sa podelom sertifikata

Ukoliko mi je javljeno da preuzmem sertifikat, da li to znači da sam položio/la ispit?

Ne, sertifikat samo sadrži podatke o ostvarenom broju bodova.

Nisam u mogućnosti da dođem u Novi Sad. Da li može neko da preuzme sertifikat u moje ime?

Naravno. U tom slučaju, javite se lektorki Liting Wang putem mejla ohandreawong@gmail.com i pošaljite ime osobe koja će sertifikat preuzeti u Vaše ime.

Mogu li da preuzmem sertifikat i za drugaricu, sestru, druga iz odeljenja itd?

Naravno, važno je samo da ta osoba javi lektorki Liting Wang (ohandreawong@gmail.com) da ćete Vi preuzeti sertifikat umesto njih.

Gde mogu da proverim svoje rezultate?

Potrebno je da se ulogujete na isti sajt na kojem ste se i prijavljivali za ispit, a nakon toga pronađete score information.

Saznao/la sam da nisam položio/la ispit, da li moram ipak da dođem po sertifikat?

Naravno da ne, samo se javite da neće preuzeti sertifikat u tom slučaju.

Ne mogu da dođem po sertifikat, a nema ko da ga preuzme u moje ime. Mogu li da preuzmem sertifikat u nekom drugom terminu?

Naravno, ukoliko niste u mogućnost da preuzmete svoj sertifikat ove nedelje, samo se javite lektorki Wang Liting (ohandreawong@gmail.com), a mi ćemo čuvati Vaš sertifikat dok ne budete mogli da dođete po njega.