Takmičenje u izradi novogodišnjih čestitki zvanično je završeno. Na našu adresu, kako onlajn tako i uživo, pristiglo je više od 120 čestitki, a neke od njih možete videti ispod.

Želeli bismo posebno da se zahvalimo studentima, polaznicima Konfucijevog instituta, kolegama sa Filozofskog fakulteta, kao i građanstvu što su nam se pridružili u obeležavanju i proslavi početka godine tigra slanjem individualnih čestitki. Veliko hvala i našim dragim partnerskim institucijama na slanju grupnih čestitki: predškolske ustanove „Madagaskar”, Novi Sad i „Kockica”, Futog, osnovne škole „23. oktobar”, Sremski Karlovci i „Nikola Tesla”, Novi Sad, kao i Internacionalnoj školi Prima iz Beograda.

Više informacija o načinu proglašenja pobednika, kao i dodeli nagrada možete očekivati uskoro!

谢谢! xièxie!