Konfucijev institut Univerziteta u Novom Sadu 20. marta 2021. godine organizuje polaganje međunarodno priznatog ispita iz poznavanja kineskog jezika HSK.

HSK testiranje će se održati na Filozofskom fakultetu.

Zainteresovani za polaganje HSK ispita treba da se prijave do 21. februara do 17h na stranici: http://www.chinesetest.cn/uregisterstart.do, gde biraju odgovarajući HSK nivo koji žele da polažu i popune obrazac.
Oni koji prvi put polažu HSK ispit, moraju prvo da se registruju na pomenutom sajtu.

Svi zainteresovani za polaganje, treba da uplate odgovarajući iznos za nivo HSK testa koji žele da polažu u dinarskoj protivvrednosti na žiro račun Instituta, a zatim potvrdu o uplati pošalju na mejl konfucijev.institut@ff.uns.ac.rs.

Cene HSK ispita nalaze se OVDE.

Iznosi se uplaćuju na žiro račun, i to:

Poziv na br: 558004713
Svrha uplate: HSK ispit (navesti nivo)
Primalac: Filozofski fakultet u Novom Sadu – Konfucijev institut

Napomene:

• Uplate se vrše u dinarskoj protivvrednosti po srednjem kursu Narodne banke Srbije na dan uplate.
  • Prilikom prijavljivanja na sajtu chinesetest.cn treba voditi računa da se napiše puno ime i prezime.
  • Za sve dodatne informacije stojimo Vam na raspolaganju.