Filozofski fakultet:

Novi polaznici počinju sa nastavom 28. septembra i kursevi se završavaju 5. februara 2021. godine.

Polaznici koji nastavljaju sa kursevima u ovom semestru počinju sa nastavom 7. septembra; nastava se završava 18. decembra.
* grupe kod Fu Yin počinju nedelju dana kasnije, 14. septembra, i nastavu će nadoknaditi u dogovoru sa lektorkom.

Svi kursevi se u ovom semestru održavaju onlajn, putem platforme Zoom, u dogovoru sa lektorima. Raspored se nalazi i na sajtu, i možete ga pronaći ovde.

Partnerske institucije:

Osim na Filozofskom fakultetu, u dogovoru sa partnerima, nastava će se održavati onlajn i na Ekonomskom fakultetu u Subotici, kao i u Karlovačkoj gimnaziji.

Imajući u vidu trenutnu epidemiološku situaciju, kao i manji broj lektora u ovom semestru, nastava kineskog jezika i kulture se u ovom semestru neće održavati na ostalim partnerskim institucijama.
Nadamo se da će se globalna situacija sa virusom Covid-19 uskoro poboljšati, i da ćemo već možda u narednom semestru nesmetano početi sa kursevima kineskog jezika i kulture u redovnom obliku.